16 hodnocení

Balíček 10 pohlednic - sbírka pro Nikol

Aktuálně je pro Nikol vybráno 2650 korun

S dámou na kolejích Tramvajačkou jsme připravili projekt, ve kterém bychom rádi vybrali 15 000 korun na auto pro Nikol. Z každého prodaného balíčku pohlednic pošleme Nikol 50 korun. Moc rádi bychom poděkovali fotografům, kteří do soutěže poslali své fotografie. 

Jmenovitě děkujeme:

Jiří Hladík
Milan Mužátko
Petr Jelínek
Tobiáš Malý
Vojtěch Beran
Zdeněk Mašek

Jsme rádi, že pomáháte s námi.

SKLADEM (> 5 ks)
99 Kč
Kategorie: PRODUKTY
PRODUKT: Pohlednice
DOPRAVNÍ PROSTŘEDEK: TRAMVAJE
TYP GRAFIKY: FOTOGRAFIE
ZEMĚ: Česká republika
ČESKÁ A SLOVENSKÁ MĚSTA: Praha
TYPY TRAMVAJÍ: T1, T2, T3R.P (E), T6A5, KT, SPECIÁLNÍ VOZY

Rozměr: 15x10 cm

Počet pohlednic balíčku: 10

 

Co se Nikol stalo a co by Vám chtěla říct?

Ahoj všem milým lidem. Mé jméno je Nikola, je mi 35 let a mám 6letého syna. Až do roku 2007 jsem byla zdravá a plná života. Pak přišel osudný den, kdy jsem usedla jako spolujezdec k jednomu nezodpovědnému řidiči. Po snad ani ne minutě jízdy následoval prudký náraz do stromu, následně do mostu a auto se s námi několikrát převrátilo.

Po mnoha operacích jsem zůstala ochrnutá od pasu dolů (paraplegie). Můj život se obrátil o 360 stupňů. Trvalo dlouho, než jsem se s tím vůbec srovnala a naučila žít.

nikola2

Nyní je přede mnou koupě nového auta, které mi dá svobodu a volnost se pohybovat.

Doufám, že mi stát přizná příspěvek na automobil, a jeho úpravu řízení. Jenže co si budeme povídat, za tento příspěvek spolehlivé auto, které musí vydržet alespoň 7 let, nekoupím.

Proto žádám vás, kteří máte kačku navíc, jestli byste byli tak hodní a přispěli mi na spolehlivé auto, a tím mi dali část svobody.

Na vozíku se totiž sama dál než okolo domu nedostanu. Bydlím mezi kopci a terén pro vozíčkáře tady není zrovna nejlepší.

Věřte, že kdybych si mohla vydělat jako normální člověk, o pomoc bych v žádném případě nežádala, ale z mého invalidního důchodu toho moc nenaspořím.

Všem dárcům předem moc děkuji a vážím si každé korunky. 

Nikola.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: